Kategóriák
Kategóriák
Tanúsítvány
SSL Certificate
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Fizetési megoldás
Termékajánló
Termék részletek


TP-LINK Optikai Media Konverter 1000(réz)-1000SX(SC) Single mód, MC210CS

TP-LINK Optikai Media Konverter 1000(réz)-1000SX(SC) Single mód, MC210CS

MÉDIA KONVERTER ÉS MODUL
Szabványok és protokollok IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Alapfunkció Full duplex folyamatvezérlés (IEEE 802.3x)
Megnövelhető optikai hálózatot akár 15 km-rel
Csatlakozók 1 db 1000Mbps SC/UPC csatlakozó
1 db 1000Mbps RJ-45 csatlakozó (Auto MDI/MDIX)
Hullám hossz 1310nm
Hálózati jeltovábbító 1000BASE-FX Single-módú optika
Network Media 1000BASE-LX Single-mode Fiber
Hálózati jeltovábbító 1000BASE-T UTP 5, 5e, 6 kategóriájú kábel (maxium 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100 m)
LED lámpák PWR (táp), LINK (kapcsolat), RX
Méret (Sz x Mé x Ma) 94,5 x 73 x 27 mm (3.7 x 2.9 x 1.1 in.)
Tápellátás Külső tápellátás
Max. energiaszükséglet 5,5 W
Biztonság és kibocsájtás FCC, CE, RoHS
Környezet Működési hőmérséklet: 0?~40? (32?~104?)
Tárolási hőmérséklet: -40?~70? (-40?~158?)
Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot
Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot
Szállítás:
3 munkanap
Státusz:
külső raktáron
13 951 Ft
db Kosárba Kosárba
Raktárkészlet: 16 db
    • Csatlakozók:  ; SC/UPC csatlakozó / RJ-45 csatlakozó (Auto MDI/MDIX)
    • Csatoló:  ; LAN (1000Mbps)
    • Gyártó:  ; TP-LINK
    • Portok száma:  ; 1xRJ45 (1000Mbps) 1xSC post (1000Mbps)
    • Sebesség:  ; 1000Mbps
    • Szabvány:  ; IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
  • Garancia
    60 hónap
    Gyártói Cikkszám
    MC210CS
    Raktárkészlet
    Elérhető
    Gyártó
    TP-LINK
    Cikkszám
    136972
    VTSZ
    8517620000
    Csatoló
    LAN (1000Mbps)
    Csatlakozók
    SC/UPC csatlakozó / RJ-45 csatlakozó (Auto MDI/MDIX)
    Sebesség
    1000Mbps
    Portok száma
    1xRJ45 (1000Mbps) 1xSC post (1000Mbps)
    Szabvány
    IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
    Cikkszám
    136972
    Tömeg
    460 g/db
TOP TERMÉKEK
Webáruház készítés