Kategóriák
Kategóriák
Tanúsítvány
SSL Certificate
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Fizetési megoldás
Termékajánló
Termék részletek


JetStream 52 csatlakozós Gigabites Stackelhető L3 vezérelhető Switch (T3700G-52TQ)
  • JetStream 52 csatlakozós Gigabites Stackelhető L3 vezérelhető Switch (T3700G-52TQ)
  • JetStream 52 csatlakozós Gigabites Stackelhető L3 vezérelhető Switch (T3700G-52TQ)
  • JetStream 52 csatlakozós Gigabites Stackelhető L3 vezérelhető Switch (T3700G-52TQ)

JetStream 52 csatlakozós Gigabites Stackelhető L3 vezérelhető Switch (T3700G-52TQ)

A TP-Link JetStream T3700 L3-as menedzselhető switchei magas elérhetőségre,skálázhatóságra és robosztus hálózatok kialakítására tervezték. Az útvonaltervező protokollok bőséges támogatottságának, a 10Gbps-os vezetékes hálózati sebességnek, a fizikai összekapcsolás lehetőségének, a változatos menedzselési lehetőségnek és a választható redundáns tápegységnek köszönhetően a TP-Link JetStream T3700 sorozatú switche megbízható, biztonságos és költséghatékony megoldást biztosít  vállalati, kollégiumi és ISP hálózatoknak.

Fizikailag Egymásba Építhetőség

A swich rendelkezik 2 fix 10G SPF+ csatlakozóval ami opcionálisan további kettővel bővíthető amelyekkel fizikailag egymásba lehet építeni több swichet. A T3700G-52TQ-ból maximálisan 8 építhető egybe így maximálisan 384GE, 32 Gigabit combo SFP és 32 10G SFP+ port fizikai stackenként ami biztosítja a maximum 1408 Gbps kapcsolási kapacitást a hálózat számára. Mivel az összes eszköz egy IP-vel elérhető, így az egész stack egyszerűen konfigurálható és monitorozható.

 

Out-of-band management port

A T3700 sorozatú swichek 3 féle out-of-band management portal rendelkeznek: RJ45 console port, Micro-USB console port és  RJ45 out-of-band management port. A micro-USB console port azokhoz a laptopokhoz találták ki amelyek nem támogatják az RS232 (DB9) interfészt. A felhasználók az USB kábelt használhatják a swich managelésére egy CLI (parancssori interfész) keresztül. Az RJ45 out-of-band management porton keresztül  kizárólag a webes management felület használható, így meghagyja a lehetőséget az RJ45 portokat az adatátvitel számára.

Tovább
Szállítás:
1 munkanap
Státusz:
raktáron
Garancia:
36 hónap
-10%
999 990 Ft
Akció: 899 990 Ft
Kezdete: 2021.09.09   A készlet erejéig!
Nem kérek plusz szolgáltatást
Háztól-házig garancia +2 590 Ft
db Kosárba Kosárba
Raktárkészlet: 2 db
Szállítási tájékoztató
Házhozszállítás: 2021.09.20
Átvétel csomagponton: 2021.09.20

GLS házhoszállítás 1490 Ft
(60.000 Ft felett ingyenes)
GLS csomagpontra szállítás 990 Ft
(20.000 Ft felett ingyenes)

  • Szabványok és protokollokIEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
    Csatlakozások48 10/100/1000Mbps RJ45 csatlakozó
    (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
    4 Combo Gigabit SFP port
    4 10G SFP+ csatlakozó max (2 fix és 2 választható)
    1 Micro-USB, 1 RJ45 Console Port
    1 Management Port
    1 USB port
    Hálózati összeköttetés10BASE-T: UTP 3, 4, 5 kategóriájú vezeték (maximum 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T: UTP 5, 5e vagy magasabb kategóriájú (maximum 100m)
    100BASE-FX: MMF, SMF
    1000BASE-X: MMF, SMF
    10GBASE-LR
    10GBASE-SR
    Ventilátorok száma2 eltávolítható
    Fizikai biztonsági zárNo
    Hálózati tápegység100~240VAC, 50/60Hz
    Kettő Hot-swapot támogató tápegység: PSM150 (Maximum teljesítmény: 150W)
    Méretek (Sz x Mé x Ma)440*420*44 mm
    FelszerelésRack Mountable
    Max. áramfelvétel58.82W (220V/50Hz)
    Max Heat Dissipation200.69 BTU/h
    FIZIKAI ÖSSZEKÖTTETÉS
    Telepíthető SFP+ átjátszók és közvetlenül csatlakoztatott Copper (DAC) kábelekTXM431-SR
    TXM431-LR
    TXC432-CU1M
    TXC432-CU3M
    Max. telepíthető összekapcsolási portok száma2 SFP+
    Összefúzéskori sebesség (portonként)20 Gbps (Full-Duplex)
    Egységek száma összefűzésenként8
    MŰKÖDÉSI JELLEMZŐK
    Switching teljesítményMax. 176Gbps önálló switchként
    Csomagtovábbítási sebességMax. 130.9Mpps önálló switchként
    Fizikai (MAC) cím tábla32K
    Csomag puffer memória4MB
    Jumbo Frame12KB
    Útvonalak száma8K IPv4
    Statikus útvonalak száma256 IPv4
    IP interfészek száma128 IPv4
    SZOFTVER JELLEMZŐK
    QoS (szolgáltatás minősége)802.1p CoS/DSCP prioritás támogatás
    8 prioritás sor
    Sorbanállás megadása: SP, WRR, SP+WRR
    Ingress/Egress DiffServ
    Port- és adatmennyiségű alapú szabályozás
    Voice VLAN
    L2 jellemzőkIGMP Snooping V1/V2/V3
    MVR
    802.3ad LACP (Up to 64 aggregation groups, 8 ports per group)
    Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
    BPDU Filtering/Guard
    TC/Root Protect
    Loop back detection
    802.3x Flow Control
    VLANSupports up to 4K VLANs simultaneously
    IEEE 802.1Q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN/QinQ/Private VLAN/GVRP
    BiztonságIP-MAC-Port-VID Binding
    IEEE 802.1X
    AAA
    Radius/Tacacs+ Authentication and Accounting
    DoS Defence
    Dynamic ARP inspection (DAI)
    IP Source Guard
    SSH v1/v2
    SSL v2/v3/TLSv1
    Port Security
    Access Control list
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
    L3 jellemzőkWire-speed IP forwarding
    Static Routing
    RIP v1, v2
    OSPF v2
    ECMP
    PIM-SM/PIM-DM/IGMP
    DHCP Server/Relay
    ARP Proxy
    VRRP
    VezérlésWeb-alapú GUI és CLI vezérlés
    SNMP v1/v2c/v3, kompatibilis a publikus MIB-vel és a TP-LINK private MIB-vel
    RMON (1, 2, 3, 9-csoport)
    DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
    CPU Monitoring
    Port Mirroring
    Idő megadás: SNTP
    Integrált NDP/NTDP jellemzők
    Firmware frissítés: TFTP & Web
    SYSLOG & Publikus MIBS
    IPv6 Management
    Kettős megjelenítés
    EGYÉB JELLEMZŐK
    TanúsítványokCE, FCC, RoHS
    Csomagolás tartalmaSwitch; elektromos kábel; gyorstelepítési útmutató; Telepítő CD; Rackbe szerelési készlet; gumitalp
    RendszerkövetelményMicrosoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ vagy Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® vagy Linux.
    KörnyezetMűködési hőmérséklet: 0℃~40 ℃ (32 ℉~104℉)
    Tárolási hőmérséklet: -40℃~70 ℃ (-40 ℉~158℉)
    Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot
    Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot
  • Márka
    TP-Link
    Gyártói Cikkszám
    T3700G-52TQ
    Gyártó
    TP-Link
    Rack-be szerelhető
    Van
    Menedzselhető
    Van
    Portok száma
    52
    SFP port
    2
    VLANs
    4000
    Auto MDI/MDX felismerés
    Igen
    MAC Address table size
    32000
    Mirror Port / Roving
    Igen
    Spanning Tree Support
    Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
    Routing / Switching
    Layer 3 Standard
    Cikkszám
    MM309549
TOP TERMÉKEK