Kategóriák
Kategóriák
Tanúsítvány
SSL Certificate
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Fizetési megoldás
Termékajánló
Termék részletek


UBiQUiTi SFP modul - UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode, LC, 1,25Gbps SFP, 3Km, BiDi, 2db - csak kettesével rendelhető

UBiQUiTi SFP modul - UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode, LC, 1,25Gbps SFP, 3Km, BiDi, 2db - csak kettesével rendelhető

Hálózat
csatolófelület típus SFP
Maximális adatátviteli sebesség 1250  ;Mbit/s
Fiber optic connector LC
Szálcsatornás csatlakozók 1
 ;
Termék színe Aluminium,Blue,Yellow
Maximális átviteli távolság 3000  ;M
Hullámhossz 1550  ;nm
Kábel típusa Fiber optic
Tovább
Szállítás:
3 munkanap
Státusz:
külső raktáron
Garancia:
12 hónap
10 715 Ft
Nem kérek plusz szolgáltatást
Háztól-házig garancia +2 590 Ft
db Kosárba Kosárba
Raktárkészlet: 3 db
Szállítási tájékoztató
Házhozszállítás: 2021.08.05
Átvétel csomagponton: 2021.08.05

GLS házhoszállítás 1490 Ft
(60.000 Ft felett ingyenes)
GLS csomagpontra szállítás 990 Ft
(20.000 Ft felett ingyenes)

    • Gyártó:  ; UBIQUITI
  • Gyártói Cikkszám
    UF-SM-1G-S
    Raktárkészlet
    Elérhető
    Gyártó
    UBIQUITI
    Cikkszám
    265566
    VTSZ
    8473302000
    Cikkszám
    265566
    Tömeg
    1 kg/db
TOP TERMÉKEK