Kategóriák
Kategóriák
Tanúsítvány
SSL Certificate
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Fizetési megoldás
Termékajánló
Termék részletek


TP-LINK Switch 16x1000Mbps + 2xGigabit SFP Menedzselhető, T1600G-18TS(TL-SG2216)

TP-LINK Switch 16x1000Mbps + 2xGigabit SFP Menedzselhető, T1600G-18TS(TL-SG2216)

HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
Interface 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Gigabit SFP Slots
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity Fanless
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
Power Consumption 12.3W
Dimensions ( W x D x H ) 17.3*7.1*1.7 in. (440*180*44 mm)
PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane 36Gbps
Packet Forwarding Rate 26.8Mpps
MAC Address Table 8K
Jumbo Frame 9KB
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
IPv6 QoS
Voice VLAN
L2 and L2+ Features Static Routing
DHCP Relay
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control
LLDP, LLDP-MED
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
MAC/Protocol-based VLAN
Access Control List L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports
IPv6 ACL
Security AAA
Port Security
DHCP Snooping
IP-MAC-Port Binding
ARP Inspection
802.1x and Radius Authentication
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Dos Defend
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum tra nsmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 Applications DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet (v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
Management Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware Upgrade: TFTP &; Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG &; Public MIBS
Dual Image
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents T1600G-18TS
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
System Requirements Microsoft®; Windows®; 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC®; OS, NetWare®;, UNIX®; or Linux.
Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?);
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Tovább
Szállítás:
3 munkanap
Státusz:
külső raktáron
Garancia:
60 hónap
41 788 Ft
Nem kérek plusz szolgáltatást
Háztól-házig garancia +2 590 Ft
db Kosárba Kosárba
Raktárkészlet: 3 db
    • Auto MDI/MDX felismerés:  ; Igen
    • Gyártó:  ; TP-LINK
    • MAC Address table size:  ; 8
    • Menedzselhető:  ; Van
    • Mirror Port / Roving:  ; Igen
    • PoE (Power over Ethernet):  ; Nincs
    • Portok száma:  ; 16 Gigabit + 2 SFP
    • Rack-be szerelhető:  ; Van
    • Sebesség:  ; 16x1000Mbps + 2x1000Mbps
    • SFP port:  ; 2
    • Spanning Tree Support:  ; STP/RSTP/MSTP
    • VLANs:  ; 512
    • Switch típus:  ; Fixed port
    • Menedzselhetőség:  ; Teljes
    • Routing / Switching:  ; Layer 2
    • Portok száma:  ; 16
    • Port típusa:  ; 1Gb Réz;1Gb Fiber
    • Áteresztő képesség:  ; 23,8
    • Switching kapacitás:  ; 32
  • Gyártói Cikkszám
    T1600G-18TS(TL-SG2216)
    Raktárkészlet
    Elérhető
    Gyártó
    TP-LINK
    Cikkszám
    162910
    VTSZ
    8517620000
    Rack-be szerelhető
    Van
    Menedzselhető
    Van
    PoE (Power over Ethernet)
    Nincs
    Sebesség
    16x1000Mbps + 2x1000Mbps
    Portok száma
    16 Gigabit + 2 SFP
    SFP port
    2
    VLANs
    512
    Áteresztő képesség
    23,8
    Auto MDI/MDX felismerés
    Igen
    MAC Address table size
    8
    Mirror Port / Roving
    Igen
    Spanning Tree Support
    STP/RSTP/MSTP
    Switch típus
    Fixed port
    Menedzselhetőség
    Teljes
    Routing / Switching
    Layer 2
    Port típusa
    1Gb Réz;1Gb Fiber
    Switching kapacitás
    32
    Cikkszám
    162910
    Tömeg
    2,69 kg/db
TOP TERMÉKEK